Aktualności - Sudecki Klub Pszczelarza Polanka

Sudecki
Klub
Pszczelarza
Polanka
Przejdź do treści

Menu główne:

Kolejne spotkanie Klubu tylko w listopadzie 2020r

Na stronie naszego stowarzyszenia można składać zapotrzebowanie do projektu "sprzęt" i "pasieka wędrowna" na rok 2021
więcej info u prezesa Klubu

Nowość!!!
Powstał regulamin grupy WhotsApp!!!
Więcej: <zakładka Regulamin WhotsApp>


Uwaga!!!
Spotkanie odbyło się 25 lipca 2020r. na pasiece kolegi Józefa zgodnie z harmonogramem. Zapraszamy do wspólnego udziału w naszym świętowaniu w Nagórniku. Do zobaczenia!!!
Wspomnienie o tym wydarzeniu w galerii!

Od dnia 18 maja do 24 maja włącznie będą przyjmowane wpłaty na konto Klubu, na paszę dla pszczół. Uwaga! pasza z dofinansowaniem.


W związku zaistniałą sytuacją, zostało odwołane nasze spotkanie w Sokołowsku oraz spotkanie ze sklepem firmy Weber i Arkadia w dniu 25 kwietnia 2020r.
Na miesiąc kwiecień było ustalone zbieranie pieniędzy na leki. I tu ustaliliśmy w Zarządzie, że zbiórka pieniężna na leki dokona się na konto Kazimierz Czechowski - Janina Duszyńska do nieprzekraczalnego terminu 15 maj 2020r. I ani jeden dzień dłużej!!! Odbiór leków odbędzie się w miesiącu czerwcu u kolegi Henryka Boczkowskiego. Termin podamy na WhatsAppie oraz na stronie Klubowej.
Pod znakiem zapytania jest spotkanie majowe w Teatrze Dramatycznym oraz spotkanie majowe.Zbiórka na pasze dla pszczół w miesiącu maju o czym poinformujemy na stronie Klubu i na WhatsAppie.
Leki dostępne w Klubie, proponujemy:
Apiwarol 50 zł / 1 opakowanie na 5 rodzin Biowar 60 zł / 1 opakowanie na 5 rodzin Varromed 111 zł / 1 opakowanie na 10 rodzin PolyVar 116 zł / 1 opakowanie na 10 rodzin Apiguard 10.20 / 1 tacka na 1/2 ula


W dniu 29.02.2020r. odbyło się Walne zebranie naszych członków. Przy tej okazji w ramach podziękowań za pracę społeczną w naszym Klubie zostało nagrodzonych 10 pszczelarzy.
Serdecznie gratulujemy koleżance i kolegom: Dorota Oczechowska, Henryk Boczkowski, Eugeniusz Czyrko, Dawid Chowański, Tadeusz Mierzwa, Ryszard Płachta, Waldemar Wolak, Zbigniew Wawro, Józef Żukrowski, Adam Lewandowski.
Dobrze, że jest na kogo liczyć!!!

Następne spotkanie to szkolenie wyjazdowe. 11 osób zapisach zostanie poinformowach gdzie i kiedy odbędzie się wyjazd. Proszę czekać na telefon.
Odwołane z powodu CoronawirusaWażne!
Na rok 2020 zostały wstępnie zamówione już matki pszczele na dotację.************************************************************************************************

Pragniemy jako Zarząd poinformować wszystkich członków naszego Klubu, że istnieje możliwość wypożyczenia nieodpłatnie:
1. namiot zielony z dwoma ściankami 3x3 1 szt.
2. Krzesła i leżki 4 szt.
3. Banery klubowe 3 szt.
4. Stolik plastikowy 1 szt.

************************************************************************************************

Dziękujemy za spotkanie w Kamionkach. A byliśmy tu: http://muzeumsudety.pl/   
Dziękujemy organizatorom tj. Michałowi Przeorek firma SOREX i Patrykowi Rakoczy członkowi naszego Klubu za miejsce, czas, dziczyznę, bryczkę, zwiedzanie muzeum.
Jednocześnie dziękujemy panu Adamowi, kustoszowi muzeum Kamionki za oprowadzenie i okazaną pomoc.


Tegoroczne integracje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego