Klubowy Skype - Sudecki Klub Pszczelarza Polanka

Elitarny Sudecki Klub Pszczelarza Polanka
Przejdź do treści

Menu główne:


Jak już Państwo zauważyli, ruszamy z nową formą komunikowania się. Wirtualne spotkanie będzie miało za zadanie integrowanie się, informowanie o działaniach Klubu, wymiany doświadczeń pszczelarskich, krótkich pytań i krótkich odpowiedzi. Planowane są takie spotkania kwartalnie. Więcej informacji będzie podawanych zawsze na komunikatorze WhatsApp na tydzień przed spotkaniem wirtualnym. Link zostanie też Państwu podany drogą e-mail na jeden dzień wcześniej.

Spotkanie wirtualne - instrukcja jak dołączyć do spotkania:

Kilka uwag:
Wnioski po przeprowadzonej próbie technicznej dzisiejszego połączenia:
1. Jak nic nie mówimy to wyłączamy mikrofon.
2. Jeśli mamy do wyboru połączenie przez telefon i przez komputer, to wybierajmy przez komputer – jakość połączenia przez telefon komórkowy jest bardzo słaba.
3. Żeby móc uczestniczyć w spotkaniu wirtualnym przez telefon komórkowy trzeba mieć zainstalowaną aplikację Skype. Nie trzeba mieć zainstalowanej aplikacji Skype jeśli uczestniczymy w spotkaniu przez komputer.

Efekt spotkania na Skypie

Jak to się u nas odbywa? Proste. Mamy super moderatora Magdę, która świetnie i profesjonalnie prowadzi spotkania on-line. Na dzień przed spotkaniem zostaje wysłane zaproszenie do wzięcia udziału na Skypie. Info przychodzi jak zawsze na WhatsAppa oraz na e-mail. Dalej to z górki. O zadowoleniu ze spotkań niech świadczą wpisy na WhatsAppie oraz na Fackbooku Klubowym.
Oto dwa zapamiętane cytaty; " Larwa motylicy leczy gruźlicę" oraz " Wymiana doświadczeń jest nie do przecenienia"
Oto kilka zrzutów.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego