Konferencja - Sudecki Klub Pszczelarza Polanka

Sudecki
Klub
Pszczelarza
Polanka
Przejdź do treści

Menu główne:

Informacje ogólne.

Do Sudeckiego Klubu Pszczelarza zwróciła się firma Artwik z Nysy z proponując zorganizowanie Konferencji Pszczelarskiej w Wałbrzychu. Tę samą Konferencję organizuje ona dzień wcześniej w Opolu. Konferencja jest pokłosiem niedawno zakończonym spotkaniem Parlamentarnego Zespołu ds. Pszczelarstwa. Sponsor Konferencji uznał, że jeszcze dużo brakuje na rynku wosku i węzy pszczelej do normalności, dlatego też wyszedł On na przeciw oczekiwaniom polskich pszczelarzy.

Nasza Sudecka Konferencja Pszczelarska odbędzie się w dniu 6 luty 2022r. o godz. 10.00 do 16.00 Dom działkowca Rodzinnego Ogrodu Działkowego ul. Aleja Podwale 3 na Podzamczu w Wałbrzychu.  (tutaj)

Naszymi prelegentami będą Pani: dr Ewa Waś, dr Anna Gajda oraz Panowie dr Dariusz Teper, Adam Kamiński, Rafał Orlicki.

Jesteśmy przekonani, że my pszczelarze nie możemy stać w miejscu. Trzeba się edukować w myśl naszej klubowej zasady jaką mamy od 10 lat. "Uczymy się i wiedzą dzielimy się z innymi".

Zapewniamy: Środki bezpieczeństwa przeciw Covid-19, ciepłą salę, serwis kawowy, słodki poczęstunek oraz upominki.
Każdy uczestnik  konferencji otrzyma najnowszą publikację (książkę) pt. " Wybrane zagadnienia ze świata pszczołowatych".
Mile widziane osoby zaszczepione.

Koszt uczestnictwa w Konferencji to tylko 10 złotych

Numer konta bankowego na wpłaty do Sudeckiej Konferencji Pszczelarskiej

Kazimierz Czechowski, Janina Duszyńska 27187010452078105523210001 z dopiskiem: imię, nazwisko i numer telefonu (obowiązkowo)

(Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejnkość zgłoszeń)

W najbliższym czasie zostanie umieszczony plakat reklamowy.

Patronat medialny obejmą: Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich Polanka, dziennik.walbrzych.pl, Kurier Pszczelarski, 30 Minut, Urząd Miasta Wałbrzycha, Gazeta Świebodzic.


Mali sponsorzy: Pasieka Emaus, Pasieka Dzika Róża, Firma "Jak Makiem Zasiał", Firma "Świerk", Firma "AutoTad", Firma "Techmat",


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego